NQ07W2F5102T5E
MFR.Part #
NQ07W2F5102T5E
JLCPCB Part #
C2781143
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51kΩ ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS