NQ07W2F1302T5E
MFR.Part #
NQ07W2F1302T5E
JLCPCB Part #
C2781049
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS