CFR03SJ0154AA0
MFR.Part #
CFR03SJ0154AA0
JLCPCB Part #
C70857
Description
-700ppm/℃~0ppm/℃ 150kΩ 3W 500V Carbon Film Resistor ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS