0402WGD2872TCE
MFR.Part #
0402WGD2872TCE
JLCPCB Part #
C407736
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS