NQ05W8J0625T5E
MFR.Part #
NQ05W8J0625T5E
JLCPCB Part #
C2780694
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.2MΩ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS