TC1250B1004T4P
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC1250B1004T4P
JLCPCB Part #
C517797
Package
2512
Description
1MΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS