AS0606J0274T5E
MFR.Part #
AS0606J0274T5E
JLCPCB Part #
C560597
Description
-55℃~+155℃ 200V 270kΩ 600mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS