NQ05W8F5104T5E
MFR.Part #
NQ05W8F5104T5E
JLCPCB Part #
C2780531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1MΩ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS