CQ07W2J0121T5E
MFR.Part #
CQ07W2J0121T5E
JLCPCB Part #
C2771431
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS