AS0606K0510T5E
MFR.Part #
AS0606K0510T5E
JLCPCB Part #
C560643
Description
-55℃~+155℃ 200V 51Ω 600mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS