NQ03WAJ0360T5E
MFR.Part #
NQ03WAJ0360T5E
JLCPCB Part #
C2780324
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω 75V ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS