ERA-3VPB2432V
MFR.Part #
ERA-3VPB2432V
JLCPCB Part #
C4180990
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS