NQ03WAF374JT5E
MFR.Part #
NQ03WAF374JT5E
JLCPCB Part #
C2780156
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω 75V ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS