NQ06W4F9101T5E
MFR.Part #
NQ06W4F9101T5E
JLCPCB Part #
C2780887
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1kΩ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS