0201WMF169JTEE
MFR.Part #
0201WMF169JTEE
JLCPCB Part #
C423700
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS