HV07W2J0823T5E
MFR.Part #
HV07W2J0823T5E
JLCPCB Part #
C2779317
Description
-55℃~+155℃ 500mW 800V 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS