ERJ-L14UJ40MU
MFR.Part #
ERJ-L14UJ40MU
JLCPCB Part #
C3921588
Description
-55℃~+125℃ 330mW 40mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS