MFR01SF200JA10
MFR.Part #
MFR01SF200JA10
JLCPCB Part #
C58707
Description
1W 20Ω 350V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS