HV07W2F2403T5E
MFR.Part #
HV07W2F2403T5E
JLCPCB Part #
C2779244
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW 800V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS