HV07W2F1803T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HV07W2F1803T5E
JLCPCB Part #
C2779242
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW 800V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS