0402WGF909JTCE
MFR.Part #
0402WGF909JTCE
JLCPCB Part #
C129693
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS