HQ02WAF5101TCE
MFR.Part #
HQ02WAF5101TCE
JLCPCB Part #
C2791532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ 50V ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS