CPF0805B7K32E
MFR.Part #
CPF0805B7K32E
JLCPCB Part #
C4133651
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS