HV05W8F2000T5E
MFR.Part #
HV05W8F2000T5E
JLCPCB Part #
C2778946
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS