HP06W2F6811T5E
MFR.Part #
HP06W2F6811T5E
JLCPCB Part #
C2774992
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS