16P8WGF1002T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
16P8WGF1002T4E
JLCPCB Part #
C422188
Package
0402x8
Description
10kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS