1210W2F5620T5E
MFR.Part #
1210W2F5620T5E
JLCPCB Part #
C422270
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS