NQ1007F9103T4E
MFR.Part #
NQ1007F9103T4E
JLCPCB Part #
C2781514
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 910kΩ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS