HV03WAJ0565T5E
MFR.Part #
HV03WAJ0565T5E
JLCPCB Part #
C2778912
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 5.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS