HP122WF2430T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP122WF2430T4E
JLCPCB Part #
C2775905
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 2W 300V Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS