HQ05W3J043JT5E
MFR.Part #
HQ05W3J043JT5E
JLCPCB Part #
C2792554
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 4.3Ω ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS