1210W3J0681T5E
MFR.Part #
1210W3J0681T5E
JLCPCB Part #
C25446
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 680Ω Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS