HP101WJ0131T4E
MFR.Part #
HP101WJ0131T4E
JLCPCB Part #
C2775666
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W 300V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS