HP101WJ0562T4E
MFR.Part #
HP101WJ0562T4E
JLCPCB Part #
C2775773
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS