HQ122WJ091JT4E
MFR.Part #
HQ122WJ091JT4E
JLCPCB Part #
C2778835
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 9.1Ω ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS