HP0707F953JT5E
MFR.Part #
HP0707F953JT5E
JLCPCB Part #
C2775294
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS