2F01WMJ0240TEE
MFR.Part #
2F01WMJ0240TEE
JLCPCB Part #
C2769398
Description
2 24Ω 4 50mW ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS