HP05W3J0435T5E
MFR.Part #
HP05W3J0435T5E
JLCPCB Part #
C2774745
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS