HQ06W2J075JT5E
MFR.Part #
HQ06W2J075JT5E
JLCPCB Part #
C2792971
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5Ω ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS