TC0325B1503T5E
MFR.Part #
TC0325B1503T5E
JLCPCB Part #
C108615
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS