ES06WKJ0820T5E
MFR.Part #
ES06WKJ0820T5E
JLCPCB Part #
C2773722
Description
-55℃~+155℃ 500V 667mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS