0603WAD2612T5E
MFR.Part #
0603WAD2612T5E
JLCPCB Part #
C407606
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS