ES06WKJ0824T5E
MFR.Part #
ES06WKJ0824T5E
JLCPCB Part #
C2773726
Description
-55℃~+155℃ 500V 667mW 820kΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS