0402WGF8662TCE
MFR.Part #
0402WGF8662TCE
JLCPCB Part #
C19709
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS