HQ03W5J0435T5E
- MFR.Part #
- HQ03W5J0435T5E
- JLCPCB Part #
- C2792177
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 200mW 4.3MΩ 75V ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS