ES06WKJ0365T5E
MFR.Part #
ES06WKJ0365T5E
JLCPCB Part #
C2773664
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 500V 667mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS