CS1007J013LT4E
MFR.Part #
CS1007J013LT4E
JLCPCB Part #
C2772210
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS