CS1007J018LT4E
MFR.Part #
CS1007J018LT4E
JLCPCB Part #
C2772215
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS