NQ02WGJ0103TCE
MFR.Part #
NQ02WGJ0103TCE
JLCPCB Part #
C270371
Description
-55℃~+155℃ 100V 10kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS