CS06W3F511LT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CS06W3F511LT5E
JLCPCB Part #
C2772012
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 500V 511mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS